fbpx
Karolina Jop Wokalistka Koncerty

BOOKING KONCERTY: 

KAROLINA SZYMANEK

+48 600 118 333

KAROLINA.SZYMANEK@DELPHY.PL

ZDJĘCIA DO DOWOLNEGO WYKORZYSTANIA W MEDIACH: https://bit.ly/3pZX3lY

RIDER KONCERTOWY:

https://bit.ly/3bBdAIP

Karolina Jop koncert w Food Town

Album ”Ventrem” jest przelaniem wszystkich moich emocji, całego mojego wnętrza. W utworach jestem obnażona, opowiadam o smutku i samotności, które towarzyszą mi na co dzień. Zbiór tych piosenek to opowieść o moim życiu wewnętrznym, które pełne jest niezrozumienia, zagubienia, tęsknoty i strachu przed nieznanym.

KAROLINA JOP

Wywiad Karolina Jop
Karolina Jop teleexpress TVP wywiad
Karolina Jop podczas koncertu

Karolina Jop WOKALISTKA

Karolina Jop to urodzona w 2001 roku utalentowana wokalistka i songwriterka z Warszawy. Artystka na swoim koncie ma już debiutancki album oraz grono wspierających ją w karierze oddanych fanów. Karolina studiowała na amerykańskiej New School od Jazz w Nowym Jorku. Jej śpiew hipnotyzuje, szczególnie na żywo – jej występów nie da się zapomnieć. Wokalistka współpracuje z wytwórnią muzyczną Delphy Records.

Karolina Jop koncert w Fabryce Norblina

W 2021 roku, Karolina Jop wydała swój debiutancki album pt.: „Ventrem”. Na krążku znalazło się 8 autorskich piosenek oraz 3 utwory zarejestrowane w formie akustycznej sesji na żywo. Współautorami albumu są m.in. songwriterki i wokalistki Monika Mimi Wydrzyńska (Linia Nocna) i Zuzanna Ossowska (OS.SO) oraz producenci muzyczni Michał Zachariasz (Jan Serce) i Łukasz Bzowski. Do piosenek powstały teledyski. Album był szeroko komentowany w mediach tradycyjnych oraz internetowych, piosenki wielokrotnie były prezentowane w rozgłośniach radiowych, a Spotify umieścił je na swoich oficjalnych playlistach.

 

Karolina Jop La Boheme