fbpx

ZESPÓŁ

W zespole Delphy Records są m.in.: songwriterki takie jak Ania Rusowicz, Ofelia, Marika czy Monika Wydrzyńska („Linia Nocna”); producenci muzyczni, m.in.: Michał Wasilewski („xxanaxx”), Swiernalis, Piotr Radzio, Rafał Łępa, Kamil Barański, Michał Zachariasz („Jan Serce”), Maciej Milewski, Paweł Kałwak i wielu, wielu innych. Za przygotowanie promocyjne artystów odpowiadają m.in. Rafał Konieczny, którego muzyka gra na Tour de Pologne, w Teatrze 6. Piętro czy na Kanale Sportowym, Kamil Jakuza Jaczyński, współtwórca sukcesu wytwórni Wielkie Joł, oraz Natalia Bajak, która wcześniej związana była z wytwórnią Universal Music Polska.

Jesteśmy zgranym zespołem złożonym z kreatywnych i doświadczonych na rynku muzycznym osób, które nie wyobrażają sobie życia bez codziennego tworzenia i słuchania muzyki. W 2014 roku założyliśmy innowacyjny inkubator artystyczny Delphy Records, jedyną taką wytwórnię muzyczną w Polsce. Naszym celem było stworzenie miejsca przyjaznego początkującym, aspirującym wokalistom, którzy pragną odnaleźć się w tym skomplikowanym, muzycznym świecie, bez podpisywania trudnych do zrozumienia umów i kontraktów. Nasza ekipa stworzy dla Ciebie Twoją autorską piosenkę w najwyższej jakości, wyda ją na Spotify i Tidal, nakręci profesjonalny teledysk oraz pomoże Ci z promocją muzyki w mediach społecznościowych i tradycyjnych.

Zespół Delphy Records

Od początku działalności wykonaliśmy ponad 500 różnych projektów muzycznych i do dziś stanowimy jedyny w swoim rodzaju „łącznik”, który umożliwia początkującym wokalistom faktyczne wejście na rynek muzyczny. Studiując w szkołach muzycznych i pracując z trenerami wokalnymi, zdobędziesz warsztat, a Delphy Records to miejsce, w którym Twoja kariera muzyczna dostanie prawdziwego kopa na start. Z nami odkryjesz swój styl, nauczysz się̨ pisać́ piosenki, poznasz jak funkcjonują internetowe algorytmy oraz dowiesz się jak dostać się radia i telewizji. A do tego w Delphy Records wokaliści czują się jak u siebie. Sprawdź, jest naprawdę super!

Zespół Delphy Records